Home » Життя школи » З Днем працівників освіти!

З Днем працівників освіти!

Учні, батьки та вчителі об’єднані спільними цілями та прагненнями, ми є рівноправними учасниками освітнього процесу, тому в цей день хочеться привітати всіх причетних до нього!

Шановний колектив Великобичківського ліцею!

З нагоди професійного свята Дня працівника освіти радо вітаємо
Вас зі святом! Ось уже кілька років наш заклад реформується. Із кожним наступним роком ми стаємо кращими, досконалішими. Це і оновлений освітній простір нової української школи, і уміння швидко і правильно відповідати на виклики сучасності, іти в ногу з часом, змінювати власні погляди на методи та форми навчання, а головне – це уміти подарувати дитині відчуття щастя, родини та необхідності здобувати знання. Щиро дякуємо Вам за терпіння, за
працю!

Шановні батьки!

З нагоди Дня учителя колектив Великобичківського ліцею вітає вас зі святом. Дякуємо за численні привітання та подарунки. Знайте, що ви наша опора у навчальному процесі. Тільки ви своїм особистим прикладом, переконливим словом і батьківською любов’ю можете вмотивувати своїх дітей до навчання. Тільки наша співпраця – батьків та учителів – допоможе зробити наших дітей щасливими та успішними в житті!

Дорогі учні!

Ви є окрасою нашого закладу! З нагоди Дня Учителя ми вітаємо вас теж зі святом. І запевняємо вас, що тільки ваші успіхи у навчанні, ваше бажання вчитися і впертість чогось добитися у житті є найкращим подарунком для нас, учителів та батьків. Тож вперед до Знань, бо тільки вони допоможуть вам стати Людьми! Вітайте своїх учителів високими знаннями та життєвими успіхами!

Шановні працівники з технічного обслуговування!

З нагоди Дня працівника освіти щиро вітаємо Вас зі святом! Хочемо подякувати за відповідальну працю, за уміння створити домашній затишок та безпечність. Саме Ваші руки готують смачні страви, підтримують порядок у навчальних класах та спальних кімнатах, гарантують безпеку здоров’я та виконують необхідні ремонтні роботи. Бажаємо міцного здоров’я, довголіття та гідної зарплати!

З повагою та любов’ю директорка Лілія Ільчук
та адміністрація Великобичківського ліцею