Home » Життя школи » Свято Першого дзвоника!

Свято Першого дзвоника!

З початком осені діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для одинадцятикласників – це останній перший дзвінок в стінах рідної школи. По-особливому тепло на святковій лінійці вітали найменших учасників навчально-виховного процесу – наших першокласників.


Директор ліцею Ільчук Л.О. привітала всіх з Днем Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень. Також присутні на лінійці вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за свободу та незалежність нашої держави. Зворушливий вірш присвячений Україні – виконав учень 9 класу Жигуц Андрій. Не зважаючи на все, Свято Першого дзвоника у Великобичківському ліцеї відбулося в атмосфері піднесеного настрою, де учениця 5 класу Сищук Роксолана подарувала для всіх пісню: “Я малюю синє небо”.

Першокласників до своєї родини гостинно приймали учні, вчителі та адміністрація навчального закладу. Під своє крило їх взяла перша вчителька – Бернар Богдана Василівна.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання світу та своїх можливостей, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!


1 коментар

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *