Home » Профорієнтація » Впроваджуємо STEM-освіту!

Впроваджуємо STEM-освіту!

Методоб’єднання природничих дисциплін Великобичківського ліцею вже почало впроваджувати STEM-освіту в початковій та основній школі.

Абревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). Саме ці напрями лежать в основі даної методики освіти. При цьому дані дисципліни вивчаються не окремо, як ми звикли, а у комплексі. Велике значення грає практичне застосування отриманих знань. Дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а вчиться реалізовувати вивчене на практиці. 

Під гаслом “Майбутнє за STEM професіями” в 5-му класі вже було проведено заняття з елементами STEM-технологій в рамках тижня природничих наук. “Учні добре закріпили знання з теми (“Площа прямокутника та квадрата”), вчились працювати в команді та користуватися рулеткою. Діти розуміють значення математики для майбутнього життя та вибору професії” – ділиться враженнями Андрусевич Н.С., вчитель математики.

STEM-освіта дозволяє змінити звичну для нас форму викладання, коли урок побудований навколо вчителя. За STEM методикою, в центрі уваги знаходиться практичне завдання чи проблема. Учні вчаться знаходити шляхи вирішення не в теорії, а прямо зараз шляхом спроб та помилок.


5 коментарів

 1. Conversely, other studies presented no significant differences in BMI, FSG, FSI, HOMA IR, SHBG after receiving 4 g of omega 3 fatty acids per day 63, 64 priligy tablets online 330 However, some subsequent studies have shown that nesiritide is not a diuretic in patients with HF and, in comparison with placebo, may be associated with higher risks of death and worsening renal function

 2. Awesome blog! Do you have any tips and hints for aspiring writers?

  I’m hoping to start my own blog soon but I’m a little lost on everything.
  Would you propose starting with a free platform
  like WordPress or go for a paid option? There
  are so many choices out there that I’m completely
  overwhelmed .. Any suggestions? Kudos!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *