Home » Методична робота ліцею » Урок-подорож до Шевченкової хати у п’ятому класі

Урок-подорож до Шевченкової хати у п’ятому класі

     Юні гімназисти долучилися до святкування Шевченківських днів під час вивчення на уроці української літератури повісті С. Васильченка «Широкий шлях», зокрема її першої частини –  «У бур’янах». 

     Заняття було нетрадиційним за формою, адже проводилося як реально-віртуальна подорож до хати Шевченка. Для емоційного налаштування учням було запропоновано намалювати гармонію та пояснити, яким чином це слово стосується Тараса Григоровича, його творчості. Опісля цілковитий спокій на уроці змінився динамікою: учні, узявши підручники, швиденько побігли до виставки малюнків та стінгазет, приуроченої Шевченківським дням. Саме там слід було віднайти хатину, в якій народився Кобзар, школярі із захопленням вибирали будиночок. Опісля кожен повинен був подумки перенестися в далекий 1814 рік, тихенько заглянути у вікно Тарасової хати та стати свідком народження Великого Пророка. Гімназисти, затамувавши подих, слухали уривки з повісті, уявляючи, ніби ті події відбуваються насправді за вікно хатинки на малюнку. Завершився урок уже в класі складанням сенкану про маленького Шевченка.

    Гімназисти вражали вигадливістю та несподіванками під час його написання.  Школярі були щиро задоволені своєю мандрівкою!  

 


1 коментар

  1. Wow, awesome blog layout! How long have you been running a blog for?
    you make running a blog look easy. The full glance of
    your web site is magnificent, let alone the content material!
    You can see similar here dobry sklep

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *