Home » Гуртки » Міжшкільний шашковий турнір імені Станіслава Юрія Івановича

Міжшкільний шашковий турнір імені Станіслава Юрія Івановича

З 1-го вересня 2018 року за підтримки обласної федерації  шашок  та її керівника Вайди С.С. у школі-інтернаті працює шахово-шашковий клуб “Лідер”. Керує роботою клубу дворазовий бронзовий призер Всеукраїнського турніру з шашок, чемпіон Закарпатської області з шашок  Микола Михайлович Коперльос.   За даний період члени клубу взяли участь у двох дитячих обласних турнірах – у Кушниці та Нижній Апші.  У кінці І-го семестру були проведені підсумки роботи за півріччя у формі шкільного  шашкового турніру  у двох вікових категоріях – молодша (1-4 кл), старша (5-9 кл). У кожній номінації були визначені переможці,які вибороли право поїхати на екскурсію до Львова у січні

13 березня 2018 року  у Великобичківській школі-інтернаті був проведений міжшкільний районний шашковий турнір турнір імені Станіслава Юрія Івановича.

(До речі,  Станіслав  Юрій Іванович ,за професією лікар, популяризував та підтримував розвиток шашок у Великому Бичкові.)

У змаганнях взяли участь 6 команд із чотирьох бичківських шкіл та із Кобилецькополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У результаті захопливих змагань  золотий кубок турніру виборола команда №1 Великобичківської школи-інтернату, срібний – команда №2 Великобичківської школи-інтернату, бронзовими призерами стали вихованці Великобичківської ЗОШ №3. В індивідуальному заліку  серед дівчат перемогу здобула вихованка Кобилецькополянської ЗОШ Гота І.І.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.