Home » Колектив

Колектив

Керівництво школи

Директор  – Ільчук Лілія Олексіївна (філолог, викладач укр. мови та літератури)

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Павленко Тетяна Романівна

Заступник директора з виховної роботи – Аксенюк Віталій Миколайович

 

Учителі-предметники

Гоголіна Вікторія Володимирівна – вчитель укр. мови та літератури

Ерстенюк Інна Миколаївна – вчитель укр. мови та літератури

Мельничук Тетяна Юріївна – вчитель англійської мови

Нечипор Данка Ладиславівна – вчитель англійської мови

Ягнюк Борис Йосипович – вчитель німецької мови

Горощак Михайло Михайлович – вчитель німецької мови

Богуславець Мар’яна Миколаївна – вчитель історії

Йосипчук Володимир Йосипович – вчитель історії

Андрусевич Ніна Сергіївна – вчитель математики

Павлюк Павліна Павлівна – вчитель математики та інформатики

Міцюк Михайло Михайлович – вчитель математики

Івасюк Оксана Тарасівна – вчитель хімії, біології

Головчук Валентина Антонівна – вчитель фізики

Феєр Іванна Іванівна – вчитель географії

Пічик Роман Миколайович – вчитель географії (строк. нак.)

Йосипчук Оксана Миколаївна – вчитель музики

Лета Антоніна Павлівна – вчитель музики (строк. нак.)

Ковальчук Андрій Васильович – вчитель фізичної культури

Єршова Тетяна Миколаївна – вчитель хімії та трудового навчання

Божук Йосип Йосипович – вчитель предмету «Захист Вітчизни»

Бойчук Марія Василівна – вчитель початкових класів

Дзядек Емілія Юріївна – вчитель початкових класів

Карпа Яна Ладиславівна – вчитель початкових класів

Бернар Богдана Василівна – вчитель початкових класів

 

Вихователі

Аксенюк Микола Віталійович

Аксенюк Ольга Миколаївна

Божук Вікторія Йосипівна

Бронтерюк Марія Юріївна

Григорчук Віталія Іванівна

Данилко Алла Анатоліївна

Дряшкаба Юрій Миколайович

Жадані Галина Михайлівна

Калинюк Лариса Іванівна

Керч Еріка Федорівна

Ягнюк Роман Романович

Локота Надія Василівна

Лукачук Мар’яна Фіміївна

Мадзар Марина Василівна

Нечипор Роман Михайлович

Петрик Мар’яна Йосипівна

Петрюк Марина Василівна

Романюк Віталія Юріївна

Русин Ольга Юріївна

Смолніцька Ганна Іванівна

Сищук Ірена Михайлівна

Сідей Віра Григорівна

Фіріщак Ельвіра Іванівна

Цвейкуш Оксана Степанівна

 

Йосипчук Іванна Василівна – практичний психолог

Охват Тетяна Юріївна – соціальний педагог

Бойчук Анжеліка Сергіївна – педагог-організатор